POŘÁDÁNÍ AKCÍ

Pokud potřebujete uspořádat rodinou oslavu nebo společenskou událost, můžete využit služeb naší jídelny. Rádi pro Vás připravíme hostinu dle Vašeho přání - uspořádání stolů, květinová výzdoba, menu klasické nebo rautové. O jakémkoliv nápadu s námi můžete diskutovat, budeme se snažit jej zrealizovat.
Akce se dají pořádat v kterýkoliv den včetně víkendů. Jediným omezením je, že tyto akce nemohou být pořádány v době výdeje pro strávníky s výjimkou malého salonku.

Prostory

K dispozici Vám jsou tři místnosti. Všechny prostory mají hezký nekuřácký interiér. Zaručujeme kvalitní a profesionální personál, příjemné prostředí a velmi pěkné aranžmá tabulí.

1. Sál
Naše největší místnost je maximálně pro 200 osob, s možností využití "koutku pro děti" a prostorného "tanečního parketu".
2. Sál
Prostřední jídelna je pro 50 osob. Tato místnost je rozdělena do dvou částí, v jedné je posezení a v druhé je možnost "tanečního parketu".
3. Salonek
Salonek pojme cca 40 osob.

 

Kalkulace

Cenu ovlivňuje více faktorů ( počet lidí, rozsah požadovaných služeb atd.). Na základě předchozí domluvy pro Vás připravíme vždy předběžnou kalkulaci.
Domluvit termín a podrobnosti plánované akce je možné osobně, telefonicky 568 838 551 (Bc. Drahomíra Trnčíková)
nebo pomocí elektronické pošty info@centralnijidelna.cz

 

Služby

Dle potřeby na základě domluvy zajišťujeme:

- kompletní menu (teplou a studenou kuchyni)
- nápoje (alkoholické, nealkoholické, točené pivo a pod.)
- hudbu (country, folk, pop, rock..)
- rozvoz (taxi)
- květinové aranžmá
- drobné cukroví, řezy i dorty
- ubytování (jsme schopni zajistit nocleh v hotelech i v ubytovně)
- disponujeme veškerým inventářem potřebným pro konání slavnostních akcí